Davet

Değerli Meslektaşlarımız,

Çocuk Acil Tıp ve Yoğun Bakım Derneği’nin düzenleyeceği, 15. Ulusal Çocuk Acil Tıp ve Yoğun Bakım Kongresinin 18-20 Ekim 2018 tarihleri arasında Bodrum’da yapılacağını bildirmekten büyük mutluluk duymaktayız.

Çocuk hastaların yaşama tutunması ve sekelsiz iyileşmesini hedefleyen tüm hekimleri yakından ilgilendiren ‘’Çocuk Acil Tıp ‘’ ve ‘’Çocuk Yoğun Bakım ‘’ konularındaki pek çok yeniliğin tartışılacağı kongremizde, alanında geniş bilgi ve tecrübeye sahip öğretim üyelerimiz ve yabancı konuşmacılarımız deneyimlerini bizlerle paylaşacaktır.

Kongre konularını, kritik çocuk hastalarla ilgilenen her alandaki meslektaşlarımızın ilgisini uyandıracak şekilde seçmeye çalıştık. Kongre öncesindeki kurslar ise çocuk acil servis ve çocuk yoğun bakım ünitelerinde ihtiyaç duyulan temel bilgileri içermektedir. Bu kurslardan ülkemiz gereksinimlerine göre hazırlanmış Çocuk Acil Kursu, Çocuk Yoğun Bakım Kursu, Mekanik ventilasyon Kursu, Ultrason Kursu, Sürekli Renal Replasman Tedavileri Kursu ve Çocuk Acil ve Yoğun Bakım Hemşireliği Kursu'nun ilginizi çekeceğinden eminiz.

Kongremizin sizlerin katkılarıyla değerleneceği bilinci ile Ege’nin eşsiz mavi denizinin kıyısında sizleri Bodrum’a davet ediyoruz.


Saygılarımızla,

Kongre Düzenleme Kurulu Adına,

Esra Şevketoğlu
Gülser Esen Besli

To Top ↑